خانه / آموزش / آموزش امنیت وردپرس / آموزش امنیت وردپرس با خرید هاست امن

آموزش امنیت وردپرس با خرید هاست امن

آموزش امنیت وردپرس با خرید هاست امن

خرید هاست امن
خرید هاست امن

در دنیای امروز شاید هیچ شرکت و هاستینگی نتواند امنیت صد در صد اطلاعات یک سرور حتی با عنوان سرویس هاست امن را تضمین کند.

اما همواره باید راه هایی برای مدیریت این ماجرا وجود داشته باشد. در این پکیج آموزشی "آموزش امنیت وردپرس" تیم آموزشی ایده آموز قصد دارد تمامی راه های ممکن را برای رسیدن به این هدف آموزش دهد.

در واقع اگر بخواهیم مثالی بزنیم هاست امن (سرویس میزبانی وب شما) مانند خانه ای است که درها، دیوارها، پنجره ها و روزنه های خاصی در آن تعبیه شده است.

بدیهی است که این درها و پنجره ها و روزنه ها و … هر یک با منظور و کاربردهای خاصی ایجاد شده اند و وجود تمام آنها در ساختمان این خانه لازم است.

حال ممکن است غیر از دودکش و هواکش و لوله های مربوط به فاضلاب و … سوراخ ها و تَرَک هایی هم در دیوار ساختمان به طور سهوی ایجاد شده باشند که از چشم معمار و بنای ساختمان دور مانده باشد.

 

برای امنیت وردپرس مان چه باید کرد؟

اینجاست که وظیفه ی مدیر و مسئول این ساختمان است که همواره ساختمان را تا جای ممکن بررسی کرده و روزنه های اضافی و غیر ضروری آنرا به مواد و مصالح مناسب پر کند.

همچنین همواره باید مطمئن بود که همه راههای ورود ساختمان به اندازه ی کافی امن هستند و هر کسی به راحتی قادر نیست به این ساختمان نفوذ کند مگر کسانی که یا کلید داشته باشند و یا سطح دسترسی آنها به این خانه از قبل تعریف شده باشد.

 

خرید هاست امن

در مورد هاست نیز همین قانون وجود دارد.

همواره می توان سطح امنیت را افزایش داد اما این امنیت همیشه نسبی خواهد بود و هر اقدامی که انجام شود باز هم اقدامات دیگری برای انجام وجود خواهد داشت که امنیت را باز هم افزایش دهد.

در واقع کاری که در مورد هاست امن می توان انجام داد همان کارهایی است که می توان در مورد یک خانه ی امن به انجام رساند و خانه را از دستبرد دزدها (هکرها) در امان نگه داشت.

اما به طبع هرچه دزد حرفه ای تر باشد برای جلوگیری از دستبرد او به خانه باید سطح و استاندارد بالاتری از امنیت در ساختمان و تمام اجزای آن لحاظ شده باشد.

 

امنیت وردپرس

باید بدانید در ایران بیش از ۸۰ درصد از سایتها با وردپرس ساخته شده اند. رایگان بودن وردپرس مزیت اصلی آن میباشد، ولی اوپن سورس (Open Source) بودن آن سبب شده که به راحتی هک شود. روزانه هزاران سایت در سراسر جهان در حال هک شدن است.

باید بدانیم اموری هستند که رعایت آنها توسط مدیران مرتبط با هاست سبب می گردد امکان هک شدن و به خطر افتادن امنیت هاست تا صدها برابر کمتر شود که یکی از آنن موارد انتخاب هاست امن و مطمعن می باشد.

این ویدیو، آموزش اول از سری "آموزش امنیت وردپرس" می باشد که توسط تیم سایت ایده آموز برای رسیدن به این منظور طراحی شده است.

شما عزیزان می توانید با دنبال کردن این آموزش ها امنیت سایت خود را تضمین کنید.

در ویدیوی پایین، اولین قدم از این سری آموزشها را مشاهده می کنید که درباره انتخاب هاست خوب و امن می باشد:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود محصول به آدرس زیر مراجعه کنید:

idehAmooz.ir/Amniat

لینک کوتاه : http://idehamooz.ir/gGKZA

همچنین ببینید

محدود کردن آی پی ورود

محدود کردن آی پی ورود           آموزش امنیت وردپرس – محدود …