خانه / کسب و کار / تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی

تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی

تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی

هفت روش جالب برای تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی

تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی

تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی

آیا می‌دانید که شما علیرغم شرایط مالی خود فردی ثروتمند هستید و راه های دستیابی به ثروت را می دانید اگر اشتیاق درونی خود را بشناسید؟

آیا می‌دانید که اینکه چگونه ثروتمند شویم به صورت ترکیب منحصر به فردی از استعدادها و قابلیت‌های درونی به شما اعطا شده است؟

امروز ایده آموز مقاله ای تحت عنوان تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی برای شما آماده نموده است تا راه های دستیابی به ثروت را بیاموزیم و بدانیم چگونه ثروتمند شویم.

هر یک از ما به عنوان یک انسان منبع بیکرانی از قدرت‌های درونی هستیم زیرا ما به صورت خدادادی از قدرت خلق و آفرینش برخوردار هستیم. قدرت‌های تخیل، تفکر، انتخاب، اراده، اشتیاق و عمل هر یک به ما توان شگفت‌انگیزی برای آفرینش ثروت و دستیابی به خواسته‌ها می‌بخشد.

  • در اطرافیان خود چند نفر را می‌شناسید که کاری را که واقعا دوست دارند و در آن استعداد دارند انجام می‌دهند؟
  • چند نفر را در میان دوستان خود می‌شناسید که از رشته تحصیلی و شغل خود راضی باشند؟
  • چند نفر از دوستان شما از طریق انجام مورد علاقه خود امرار معاش می‌کنند؟

هفت راه جالب پیشنهادی برای شناخت اشتیاق درونی خود و تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی وجود دارد که بیان می کنیم:

روش اول تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی: مقدار دقیق پولی را که آرزو دارید در ذهن خود تعیین کنید.

کافی نیست که فقط بگویید «من پول فراوان می خواهم». ذهن خود را پرورش دهید. این مهم را بدانید که ذهن فقیر به آسانی فقیر خواهد شد، ولی ذهن ثروتمند نیازمند آبیاری و پرورش است. پس مبلغ را صریح بیان کنید. برای صراحت، دلایل بسیار زیاد روان شناسی وجود دارد که بسیار مهم هستند.

تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی
تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی

روش دوم تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی: به طور دقیق تعیین کنید تصمیم دارید در عوض پولی که می خواهید، قصد دادن چه چیزی را دارید؟ زمان خود؟ شغل فعلیتان؟ واقعیتی مثل "چیزی مفت و مجانی" وجود ندارد.

بدست آوردن هر چیز، از ثروت گرفته تا جایگاه اجتماعی و …، نیازمند تغییر و حرکت می باشد. برای تغییر هم باید چیزی را فدا نمود. چون همیشه از چیزی که دارید به چیزی بیش از آن خواهید رسید. همیشه بعد از یک تغییر، به چیزی دیگر رسیده ایم و باید قبلی را رها ساخته و دوباره تغییری جدید را اختیار کنیم. امر مهمی که باید بدانیم این است که:

هر تغییری نیازمند از دست دادن چیزی است

پس تغییر کن پیش از آنکه مجبور شوی

روش سوم تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی: تاریخی قطعی برای کسب پول دلخواه خود مشخص کنید.

یکی از راه های بیدار کردن اشتیاق خود، تصویر کردن آرزوهای خود است. ذهن انسان مانند یک ایستگاه رادیویی، گیرنده بسیار خوبی است. ذهن انسان وقتی در یک فرکانس رادیویی خاص تنظیم شده باشد، فقط و فقط از همان فرکانس امواج را دریافت می کند. حال اگر این فرکانس را روی درد و رنج بگذاریم چه اتفاقی می افتد؟ حال در نظر بگیرید اگر این فرکانس را روی ثروت و انگیزه و اشتیاق کسب آن قرار بدهیم، چه خواهد شد؟ پس اگر زمان و مکان دقیقی را برای امیال و اهداف خود تایین کنید، مطمعنا به آن نزدیکتر خواهید شد.

روش چهارم تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی: برنامه ای واضح برای اجرای خواسته خود تهیه کنید، و به سرعت، چه آماده بودید و چه نبودید شروع به اجرای آن کنید.

برای شروع از تصور خود استفاده نمایید. شما با این قوه می توانید علاقه و دانش تخصصی خود را به معادل پولی آن تبدیل کنید. همین حالا اشتیاق و علاقه خاص خود را روی کاغذ بیاورید که نتیجتاً روشی ملموس و روشن برای شما نمایان خواهد شد، سپس می توانید طرحی عملی را برای آن متصور شوید.

روشپ پنجم تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی: صورت حسابی روشن و مختصر از مقدار پولی بنویسید که در نظر دارید به دست آورید.

محدوده زمانی اکتساب آن را ذکر کنید. تعیین کنید در عوض پول، چه می دهید و برنامه ای که از آن طریق میخواهید آن پول را بدست آورید، به طور واضح توضیح دهید.

روش ششم تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی: صورت حساب مکتوب خود را با صدای بلند بخوانید. روزی دو بار، یک بار درست قبل از خوابیدن به هنگام شب، و یک بار پس از بیدار شدن صبحگاهی.

زمانی که افکارمان با احساساتمان همراه و درگیر می شوند، با سرعت بیشتری بر روی ذهنمان تاثیر می گذارند. وقتی که صورتحساب مکتوب خود را با صدای بلند می خوانیم، مانند بادی که می تواند یک کشتی را به سمت شرق یا غرب براند، افکار ما را نیز خواهد راند. همه چیز به این بستگی دارد که اندیشه مان را چگونه به کار ببندیم. با این طرفند، روزی دو بار هدف خود را بلند برای خود خوانده ایم، که البته این دو زمان دلایل روانشناسی نیز دارد که برای نمونه مطرح می کنیم:

  1. قبل از خوابیدن، هر کاری انجام دهید، تاثیر قابل ملاحظه ای بر روی روح و روان شما دارد، چرا که میزان انرژیتان در روز بعد نشانگر این مهم است که شب قبل چه چیزی را برای خود تداعی کرده اید و البته چگونه خوابیده اید.
  2. علم روانشناسی ثابت کرده است که همان فکری که اول صبح با آن بیدار می شوید و تکرارش می کنید، میتواند ملکه ذهن شما باشد برای تمام روزتان. پس این تفکر که باید اعمال و تصمیمات خود را اول صبح تکرار کنیم، مسلماً می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

روش هفتم تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی: در حالیکه متن را می خوانید، خود را از قبل صاحب آن ثروت ببینید. آن را حس و باور کنید.

در اختیار داشتن حس خود باوری برای هر فردی باعث ایجاد اشتیاق و انگیزه برای رسیدن به هدفی می شود به نام تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی که برای آن برنامه ریزی شده است. انگیزه شما را به هدفتان هدایت خواهد کرد. باور کردن اینکه روزی بسیار نزدیک، ثروتمند خواهید شد، حتی در زمان چالش های سخت هم کنار شما خواهد بود و شما را کنترل خواهد کرد و عیب های کار و مسیر را خواهد پوشاند.

در نتیجه تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی

ذهن بیشتر افراد سرشار از افکار محدودکننده و منفی در مورد پول و ثروتمند شدن است. اولین قدم برای شناخت راه های دستیابی به ثروت این است که به نوعی اندوختن ثروت را در خود روانکاوی کنیم و بدانیم که هیچ محدودیتی برای کسب ثروت از طریق شناخت اشتیاقمان وجود ندارد جز محدودیتی که در ذهن خود داریم. پس افق‌های وسیع‌تر و رویاهای بزرگتر را انتخاب کنید. در این صورت روزی در حالیکه مشغول تفریح و بازی هستید متوجه خواهید شد در حال پول درآوردن نیز هستید. پیوند اشتیاق احساسی به ثروت مادی، تفریح و لذت شما را به منبع درآمدی سرشار تبدیل خواهد کرد. در آن زمان خواهید فهمید برخلاف باورهای غلط گذشته چگونه نابرده رنج، گنج کیسر شده است و این همان راه اسان ثروتمند شدن است. پس:

بزرگ فکر کنید و بزرگ باشید.

تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی
تبدیل اشتیاق به ثروت واقعی
لینک کوتاه : http://idehamooz.ir/OFS4H

همچنین ببینید

رازهای پنهان پول قسمت اول

رازهای پنهان پول قسمت اول

رازهای پنهان پول قسمت اول + ویدیو با کیفیت بالا و زیرنویس فارسی   رازهای …

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 4 = دوازده