خانه / مقالات / معرفی / معرفی اساتید / سهیل عباسی مدیر وب سایت خوشفکری

سهیل عباسی مدیر وب سایت خوشفکری

سهیل عباسی مدیر وب سایت خوشفکری

Sohail Abbasi سهیل عباسی مدیر وب سایت خوشفکری

سهیل عباسی مدیر وب سایت خوشفکری

 

نام و نام خانوادگی: سهیل عباسی

متولد

اهل یا ساکن سنندج

اطلاعات:
سهیل عباسی، مهندس نرم افزار، بنیانگذار و مدیر خوشفکری، مربی استارتاپ ها، مدیر توسعه نرم افزار و مشاور بازاریابی در بخش خصوصی می باشد. ایشان از سال ۱۳۷۹ وارد دنیای مجازی شدند و با توجه به رشته تحصیلی خود، از همان سال های ابتدای دانشگاه، کم کم طراحی وب را به صورت خودآموز شروع کرده اند…

باسلام خدمت کاربران عزیز وب سوال امروز در خدمت شما هستیم با یک مصاحبه جالب  و خواندنی با مدیر خوش فکر ، وب سایت خوشفکری ، جناب آقای سهیل عباسی  ، ایشان یکی از بهترین وب سایتها در زمینه  ارزش آفرینی برای ایدها  ، را در ایران مدیریت می کنند . من به عنوان مدیر وب سوال به تمامی وب مستر های عزیز و کاربران گرامی توصیه دارم که حتما برای پیشبرد ایدهای خود از راهنمایی های  وب سایت خوشفکری استفاده نمایید .

سلام جناب آقای سهیل عباسی ممنون وسپاسگذارم که وقت گرانبهای خود را در اختیار ما قرار داده اید لطفا خودتان را برای کاربران وب سوال معرفی نمایید .

درود بر شما، خوشحالم که در خدمتتان هستم. سهیل عباسی، مهندس نرم افزار، بنیانگذار و مدیر خوشفکری، مربی استارتاپ ها، مدیر توسعه نرم افزار و مشاور بازاریابی در بخش خصوصی، هستم.

از چه سالی وارد دنیای زیبای اینترنت شدیدو چی شد که وب سایت خوشفکری را ایجاد کردید؟

از سال ۷۹ همان وقت ها که اینترنت را کیلو بایتی می فروختند! وارد دنیای شگفت انگیز اینترنت شده ام. با توجه به رشته تحصیلی ام، از همان سال های ابتدای دانشگاه، کم کم طراحی وب را به صورت خودآموز شروع کردم. خوشفکری ابتدا به صورت یک وبلاگ در blogspot  از سال ۸۷ همزمان با چند بلاگ دیگر که داشتم، شروع شد که در آغاز مسیر کاری مشخصی نداشت اما با گذر زمان و کسب تجربه و گرفتن فیدبک از مخاطبان، استراتژی کاری شفافتر شد.

 اگر بخواهید در یک طرف وب سایت خوشفکری را قرار بدهیم و در یک طرف نیاز جامعه را ، به نظر شما وب سایت خوشفکری نیاز چه افرادی از جامعه  است ؟

خوشفکری به صورت خاص، بر رفع نیاز و کمک به افرادی که ایده ایی در سر دارند و می خواهند آن را تجاری کنند و بر اساس آن، کسب و کاری پرسود راه اندازی کنند، متمرکز است.

من پولی را در یک کسب کار سرمایه گذاری می کنم و منتظر می مانم تا این سرمایه گذاری به من سود بدهد و .. آیا این روش درست است یا نه سرمایه گذاری در ایدها هم مثل هر کار دیگر راه و رسم خود را دارد؟

سرمایه گذاری بر روی ایده ها، روش خودش را دارد که متاسفانه در کشورمان هنوز سرمایه گذاران از طرفی و صاحبان ایده از طرف دیگر، به اندازه ی کافی با این موضوع آشنایی ندارند و  آنطور که در کشورهای توسعه یافته مانند آمریکا، روال های مشخص و تعریف های جا افتاده هست، اینجا نیست.

تعریف شخصی خودتان را از استارتاپ ویکند می شود بیان کنید؟

تجربه من از استارتاپ ویکند، شرکت به عنوان مربی است. کارکرد رویدادهایی از این دست، جلب توجه مردم، مسوولین و رسانه ها به موج خیزش استارتاپ ها، و همچنین ایجاد فضای مناسب برای گردهم آمدن و شبکه سازی میان افراد علاقمند، است.

وضعیت استارتاپ ها را در کشور چگونه ارزیابی می کنید؟

استارتاپ های ایرانی، در ابتدای راه هستند. تعدادی کمی از آن ها، که به نسبت دیگران، کمی پیشتر شروع به کار کرده اند در حال رشد هستند و تعدادی دیگر، دچار مشکل. و بر اساس مشاهداتم، فکر می کنم بیشتر این مشکل برمی گردد به نداشتن روال های مشخص و شفاف جلب و جذب سرمایه، عدم توجه به واقعیت های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی بازار ایران، و ترس از شکست.

نقش وب سایت خوشفکری در زمینه تحکیم استارتاپ ها را در کشور چگونه ارزیابی می کنید ؟

خوشفکری، تلاش می کند مطالب و محتوای آموزشی و پژوهشی اصیل و مفید را با توجه به نیاز مخاطبان، واقعیت های جامعه و فیدبک های خوانندگان و شنوندگان، ارائه نماید. بدون جبهه گیری، تلاش می کند صدای همه ی فعالین و نقش آفرینان اکوسیستم کارآفرینی بر اساس نوآوری کشور باشد.

اخیرا، با همکاری صاحبان و بنیانگذاران استارتاپ ها، در حال گردآوری اطلاعات استارتاپ های ایرانی هستیم که تا زمان انجام این مصاحبه نزدیک به ۷۰ استارتاپ اطلاعاتشان را ثبت کرده اند.

همچنین، با توجه به راه اندازی بخش انگلیسی خوشفکری، مخاطبان زیادی را در منطقه خاورمیانه داریم جذب می کنیم و تلاش می کنیم زبان های دیگر را به سایت اضافه کنیم.

میشه نظر خودتون را در مورد وب سوال بیان کنید؟

وب سوال، وب سایت جالب و مفیدی است و به شرطی که به تلاشش ادامه دهد، قطعا آینده درخشانی در پیش خواهد داشت.

و کلام آخر…

جناب آقای سهیل عباسی  باز هم از شما بزرگوار کمال تشکر را دارم و ممنون و سپاسگذارم که وقت گرانبهای خود را در اختیار ما قرار دادید شادو موفق پیروز باشید

 

منبع : سایت وب سوال

 

کلمات مرتبط :

ایده جدید , مشاغل خانگی , کسب درآمد , ایده مشاغل خانگی , خلاقیت , کارآفرینی , کار در خانه , کسب درآمد در منزل , کسب و کار , بازاریابی , سهیل عباسی , مدیر سایت خوشفکری

لینک کوتاه : http://idehamooz.ir/KMH2P

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


4 × هشت =

theme