خانه / مقالات / موفقیت / دانش مالی / ایده های خلاقانه ساخت کیف با شلوارهای جین+عکس

ایده های خلاقانه ساخت کیف با شلوارهای جین+عکس

ایده های خلاقانه ساخت کیف با شلوارهای جین+عکس

 

kifli12 2 ایده های خلاقانه ساخت کیف با شلوارهای جین+عکس

ایده های خلاقانه ساخت کیف با شلوارهای جین+عکس

شلوارهای جین، كتانی و ضخیم از آن دسته‌ لوازمی هستند که می توانند قبل از دور انداخته شدن دوباره موزد استفاده قرار گیرند.. این شلوارها وقتی فرسوده می‌شوند یا برای بچه‌ها، كوچك می‌شود قابلیت این را دارد كه برای درست كردن یك كیف استفاده شود.

می‌توانید از قسمت زانو به بالا آن را جدا كنید و بخش‌های فرسوده را در آورید. درز سمت داخلی پاچه شلوار را باز كنید. دو تكه را به هم بدوزید و از یك تكه پارچه چرم مصنوعی یا از خود پارچه جین كه آن را لایی و آستر كشیده اید برای كف استفاده كنید.

استفاده از یك كمربند چرمی تزئینی برای دور كیف كار شما را فانتزی‌تر می‌كند

خود كیف را هم آستر كنید. از جیب‌های شلوار می‌توانید برای دوخت روی كیف استفاده كنید. بند‌های كیف را نیز می‌توانید از كمر شلوار به دست بیاورید. استفاده از یك كمربند چرمی تزئینی برای دور كیف كار شما را فانتزی‌تر می‌كند.

اگر می‌خواهید شلوار را به كوله‌پشتی تبدیل كنید باید یك بند در قسمت بالای آن و ۲ بند در دو طرف تنه نصب كنید و یك در برای بالای كیف ببرید.

سوراخ‌های فلزی كه روی لبه كوله‌پشتی تعبیه می‌كنید می‌تواند در جمع كردن دهانه آن به شما كمك كند. این سوراخ‌ها را كیف‌سازها می‌توانند برای شما ایجاد كنند.

كیف كوچك كمری، زیر دیگ و دستگیره از دیگر وسایلی است كه می‌توانید از این‌پارچه‌های بازیافتی درست كنید.

 

kifli12 3 ایده های خلاقانه ساخت کیف با شلوارهای جین+عکس

 

kifli12 1 ایده های خلاقانه ساخت کیف با شلوارهای جین+عکس

 

 

کلمات مرتبط :

ایده های خلاقانه ساخت کیف با شلوارهای جین+عکس , مشاغل خانگی , کسب درآمد , ایده مشاغل خانگی , خلاقیت , کارآفرینی , کار در خانه , کسب درآمد در منزل , کسب و کار , بازاریابی , شروع  کسب و کار , ۱۰ نکنه یک کسب و کار موفق خانگی , دستبد با بند چرمی , ایده ای برای عید ,عید , عید ۹۵ , ایده های خلاقانه ساخت کیف با شلوارهای جین , ساخت کیف با شلوارهای جین , شلوارهای جین ,

لینک کوتاه : http://idehamooz.ir/igK1Q

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


× 1 = هفت

theme