خانه / مقالات / کسب و کار / فروش / افزایش درآمد با بیش فروشی

افزایش درآمد با بیش فروشی

افزایش درآمد با بیش فروشی

daramadzaee1 افزایش درآمد با بیش فروشی

افزایش درآمد با بیش فروشی

 

افزایش درآمد با بیش فروشی، فروش مکمل و کم‌فروشی

در بسیاری مواقع افراد باوجود اینکه مشتریان زیادی دارند، سود زیادی ندارند. شما می‌توانید از راهکارهای زیر استفاده کنید تا فروش بیشتری داشته باشید.

 

بیش فروشی

بیش فروشی تکنیکی است که در آن مشتری ترغیب می‌شود خرید بیشتری انجام دهد و شما علاوه بر محصول اصلی، محصولات جانبی هم به او خواهید فروخت. با پیشنهاد بسته کامل‌تری از محصول اصلی شما مشتری را ترغیب به خرید کالای دوم می‌کنید. درنتیجه شما سود بیشتری خواهید داشت. مثلاً به افرادی که ساندویچ خریده‌اند پیشنهاد پکیج کامل ساندویچ، سالاد، نوشابه و سیب‌زمینی داده می‌شود، که این نوعی بیش فروشی است. یکی از بهترین راه‌های بیش فروشی این است که به مشتری بگویید با این کار چقدر از پولش ذخیره خواهد شد و اگر این خرید را انجام ندهد چقدر ضرر خواهد کرد.

فروش مکمل

در این تکنیک شما رفته رفته علاوه بر محصول اصلی، به او محصولات مکمل محصول اصلی را خواهید فروخت. مثلاً پس از خرید موبایل به شخص مورد نظر محافظ صفحه،‌ کاور گوشی و … را پیشنهاد می‌دهید تا سود بیشتری بدست بیاورید.

کم‌فروشی

اکثر بازاریابان و فروشندگان با تکنیک بیش فروشی و فروش مکمل آشنایی دارند اما تکنیک دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند روی افزایش فروش شما مؤثر باشد. کم‌فروشی به این صورت عمل می‌کند: زمانی که مشتری از شما کالایی را خواست، شما به مشتری مارک خوب را پیشنهاد می‌دهید و سپس به او مارکی می‌دهید که از مارک اول ارزان‌تر است، با این روش مشتری اگر قادر به پرداخت مارک اول نبود به‌جای ترک مغازه شما مارک دوم را خواهد خرید.

سعی کنید از تکنیک‌های بالا استفاده کنید و سود خود را بالا ببرید. به نظر شما کدامیک از این تکنیک‌ها مؤثرتر خواهد بود؟

 

کلمات مرتبط :

ایده جدید , مشاغل خانگی , کسب درآمد , ایده مشاغل خانگی , خلاقیت , کارآفرینی , کار در خانه , کسب درآمد در منزل , کسب و کار , بازاریابی , افزایش درآمد , بیش فروشی

لینک کوتاه : http://idehamooz.ir/sc6LF

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


6 + = هفت

theme