خانه / مقالات / کسب و کار / فروش / افزایش فروش با تکنیک فروش فوق العاده

افزایش فروش با تکنیک فروش فوق العاده

افزایش فروش با تکنیک فروش فوق العاده
یه روش کاربردی برای افزایش فروش

افزايش فروش با تکنيک فروش ف افزایش فروش با تکنیک فروش فوق العاده

افزایش فروش با تکنیک فروش فوق العاده

یکی از روش های فروش بیشتر و کسب درآمد بیشتر , برگزاری فروش فوق العاده است همیشه در هر کسب و کاری مقداری محصول کم فروش و غیر قابل فروش وجود دارد شمامي توانید هر هفته یا حتی هر روز چند محصول کم فروش را انتخاب کرده و آن ها را با قیمت پایینتر یا اصطلاحا با ” آف ” بفروشید. وقتی مشتریان خرید مي کنند، حتی اگر محصولات فروش ویژه، ارتباطی به خرید آنان ندارد، آن ها را از فروش ویژه باخبر سازید و به احتمال زیاد آ نها خرید خواهند کرد. چطور ؟

تنها راه برگزاری فروش ویژه، کاهش قیمت ها نیست. شیوه مناسبتر، دادن جوایز به خریداران است. مثلاً فروشندگان لباس مي توانند به مشتریان اعلام کنند که در صورت خرید بیش از بیست هزار تومان، یک جوراب رایگان جایزه خواهند گرفت.با برنامه ریزی دقیق مي توانید محصولاتی که فروش کمتری دارند یا موجودی آن ها در انبار زیاد است را با فروش ویژه به مشتریان بفروشید و یا از آن ها به جای تخفیف و آفر ویژه استفاده کنید.
فروش محصولاتی که کاربرد روزانه دارند اگر سوپرمارکت دارید، بسیاری از مشتریان به طور روزانه نان، شیر و مواردی مشابه را مصرف مي کنند، پس مي توانید عادت خود سازید که به تمامی مشتریان هنگام تسویه حساب، چند قلم را که کاربرد روزانه دارند، پیشنهاد دهید. مانند تخم مرغ و …

بسیاری از مشتریان فراموش مي کنند که چه مي خواهند و شما مي توانید به آن ها یادآوری کنید که ببیند آیا به محصولات دیگری نیاز دارند یا خیر؟
مثلا یکی از دوستان روغن زیتون محلی خریده و به مشتریان روغن زیتون محلی پشنهاد می دهد هر شیشه یک کیلویی ده هزارتومان برایش سود دارد
فروشگاه های تجهیزات کامپیوتر معمولاً گزینه بهتری هستند آنها مي توانند به بسیاری از مشتریان هنگام خرید، چند سی دی خام , دی وی دی آموزشی , فلاش , انواع بازی و موس ها و اسپیکر های گران قیمت تر نیز بفروشند. نکته مهم آن است که شما به آنان پیشنهاد محصولات دیگر را هم بدهید.

 

لینک کوتاه : http://idehamooz.ir/YvLKE

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


شش + 9 =

theme