خانه / مقالات / کسب و کار / فروش / فرآیند آموزش فروش

فرآیند آموزش فروش

فرآیند آموزش فروش

sale.2 فرآیند آموزش فروش

فرآیند آموزش فروش

 

فرآیند آموزش فروش حداقل ۴ هفته برای کالاهای مصرفی و حداکثر ۲۸ هفته (برای کالاهای صنعتی) طول می کشد. در دنیای رقابتی امروز که شرکتها با عدم قطعیت محیطی مواجه هستند ، موضوع آموزش اهمیت روز افزون یافته است ، خصوصاً آموزش بدو استخدام که از هزینه های آزمایش و خطای بعدی تا حدود زیادی می کاهد بعضی از شرکتهای موفق دنیا همه ساله رقمهای بسیار بالایی را صرف آموزش کارکنان خود می کنند و جالب این است که این ارقام را تحت عنوان سرمایه گذاری برای تولید دانش و فکر ثبت می کنند نه هزینه . آموزشها می توانند شامل : آموزش آشنایی با شرکت ، محصول و ویژگیهای آن ، شناخت بازار ، شناخت رقبا ، تکنیکهای فروش ، سایر علوم مرتبط با فروش نظیر حسابداری ، کامپیوتر ، روانشناسی و ارتباطات و نهایتاً آموزش محدوده جغرافیایی حوزه فعالیت نظیر خصوصیات مناطق ، شبکه راهها و پراکندگی مشتریان ، باشد.

نشریه فوربزنیز سال ۲۰۱۴، گزارشی آماری از تحول صنعت تبلیغات و تاثیر آن بر صنعت تلویزیون منتشر کرده بود. «درآمد تبلیغات آنلاین از پخش تلویزیونی پیشی گرفت، به لطف موبایل و ویدئو» عنوان این گزارش بود. این گزارش بر آمار تحقیقات IAB استوار است. Interactive Advertising Bureau سازمان تبلیغات تعاملی است که با هدف توسعه کسب‌وکارهای تبلیغاتی تحقیقات و حمایت‌های قانونی برای صنعت تبلیغات آنلاین فراهم می‌کند. فوربز بر اساس تحقیقات این سازمان می‌نویسد:«تبلیغات اینترنتی درآمد تبلیغات پخش گسترده تلویزیونی را پشت سر گذاشته‌ است. تصور کنید، فروش تبلیغات آنلاین ۱۷ درصد افزایش یافته و به ۴۲.۸ میلیارد دلار در سال گذشته رسیده است، در حالی که تلویزیون‌های کابلی و پخش گسترده روی هم رفته ۶۶ میلیارد دلار تبلیغات داشته‌اند و تبلیغات آنلاین از آن‌ها عبور کرده است.»(فوربز،۲۰۱۴) تحقیقات IAB هم‌چنین نشان می‌دهد که مردم زمان‌های بیشتری را به صورت آن‌لاین می‌گذرانند، به خصوص روی موبایل‌هایشان. تبلیغات موبایلی طی دو سال گذشته ۱۱۰ درصد رشد کرده و به ۷.۱ میلیارد دلار رسیده است.
تبلیغات ویدئویی دیجیتال در یوتیوب نیز ۱۹ درصد رشد داشته‌اند و درآمد تبلیغات ویدئویی آنلاین به ۲.۸ میلیارد دلار رسیده است. نمودار زیر درآمد تبلیغاتی را به تفکیک رسانه‌ها در سال ۲۰۱۳ بررسی کرده که تبلیغات اینترنتی در راس قرار داشته است. البته این ارقام تنها مربوط به ایالات متحده آمریکا می‌شود.

کلمات مرتبط :

ایده جدید , مشاغل خانگی , کسب درآمد , ایده مشاغل خانگی , خلاقیت , کارآفرینی , کار در خانه , کسب درآمد در منزل , کسب و کار , بازاریابی , فرآیند فروش , آموزش فروش , فروش

لینک کوتاه : http://idehamooz.ir/0woZn

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


− یک = 3

theme