خانه / مقالات / کسب و کار / فروش / پیش‌بینی روند تبلیغات دیجیتال

پیش‌بینی روند تبلیغات دیجیتال

پیش‌بینی روند تبلیغات دیجیتال

varition2 1024x2574 پیش‌بینی روند تبلیغات دیجیتال

پیش‌بینی روند تبلیغات دیجیتال

 

پیش‌بینی روند تبلیغات دیجیتال

تبلیغات دیجیتال به شکل خارق‌العاده‌ای در حال تغییر است. موسسه PWC پیش‌بینی کرده است که سرمایه‌گذاری بر روی تبلیغات دیجیتال، از ۱۳۵ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۴ به ۲۴۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۹ خواهد رسید و سالانه بیش از ۱۲% رشد خواهد داشت. در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ این صنعت، رکورد درآمدی بالغ بر ۱۵ میلیارد دلار را ثبت کرد که نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل خود، ۲۳% افزایش داشت.

موسسه مگنا پیش‌بینی کرده که در سال ۲۰۱۶ تبلیغات دیجیتال برای اولین بار از تبلیغات تلویزیونی پیش خواهد افتاد. برای آگاهی از سرعت این روند، خوب است بدانید که سال گذشته موسسه مگنا پیش‌بینی کرده‌ بود که این اتفاق در سال ۲۰۱۷ خواهد افتاد ولی شتاب رشد، این حرکت را سریع‌تر کرده است.

آمارها نشان می‌دهد که در سال ۲۰۱۵ برای اولین بار تبلیغات بر روی گوشی‌های هوشمند، از تبلیغات بر روی رایانه‌ها بیشتر شد. این مساله به خاطر این است که کابران به طور متوسط بیش از سه ساعت در روز با گوشی‌هایشان کار می‌کنند. پیش‌بینی می شود نسبت تبلیغات موبایلی به تبلیغات رایانه‌ای از ۶۳% در سال ۲۰۱۶ به ۷۰% در سال ۲۰۱۹ برسد. روندها نشان می‌دهد که درآمد فیس‌بوک از کاربران موبایلی در سال ۲۰۱۶ به ۶٫۳ میلیارد دلار برسد که این رقم، سه برابر درآمد گوگل از کاربران موبایلی است.

پیش‌بینی بعدی در زمینه تبلیغات ایجاد شده توسط سیستم‌های پیشنهاد دهنده هوشمند است که با توجه به سوابق خرید قبلی و جریان کلیک بازدیدکنندگان، با استفاده از تکنیک‌های داده‌کاوی، اقدام به تبلیغات هدفمند می‌کنند. تحقیقات نشان می‌دهد که تا سال ۲۰۱۶ حدود ۶۷% از تبلیغات به وسیله سیستم‌های پیشنهاد دهنده و به صورت سفارشی‌سازی‌شده انجام خواهد شد و ۹٫۳ میلیارد دلار درآمد از تبلیغات انجام شده بر روی گوشی‌های هوشمند به همراه خواهد داشت.

جالب‌ترین بخش تحقیق این‌جاست که نشان می‌دهد بالاترین اثربخشی تبلیغات برای زمانی است که به صورت چندکاناله و بر مبنای داده‌های CRM، به صورت سفارشی‌سازی شده برای مشتریان ارسال شود و سفر مشتری را از طریق یکی از این کانال‌ها آغاز کند. تبلیغات عمومی برای افراد ناشناس، اثربخشی لازم را به همراه نخواهد داشت.

 

کلمات مرتبط :

ایده جدید , مشاغل خانگی , کسب درآمد , ایده مشاغل خانگی , خلاقیت , کارآفرینی , کار در خانه , کسب درآمد در منزل , کسب و کار , بازاریابی , پیش‌بینی روند تبلیغات , دیجیتال , تبلیغات دیجیتال , تبلیغات

لینک کوتاه : http://idehamooz.ir/xT81c

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


× 7 = چهارده

theme