خانه / مقالات / ایده های جدید / ایده اینترنتی / ایده کسب و کار اینترنتی-درس۱۴ -درآمد اینترنتی با تدریس در کافه آموزش

ایده کسب و کار اینترنتی-درس۱۴ -درآمد اینترنتی با تدریس در کافه آموزش

ایده کسب و کار اینترنتی-درس۱۴ -درآمد اینترنتی با تدریس در کافه آموزش

internet marketing1 ایده کسب و کار اینترنتی درس14  درآمد اینترنتی با تدریس در کافه آموزش

ایده کسب و کار اینترنتی-درس۱۴ -درآمد اینترنتی با تدریس در کافه آموزش

 

درآمد اینترنتی با تدریس در کافه آموزش

تدریس می‌‌تواند یک منبع درآمد خوب و پایدار در کنار کار اصلی یا تحصیل، تأمین کننده بخش قابل توجهی از هزینه‌های زندگی باشد، پس چه بهتر که این منبع درآمد خارج از چارچوب‌های مکانی و زمانی در بستر وب باشد مثل کافه آموزش. این سامانه که در قالب وب و موبایل فعالیت می‌کند شما را قادر می‌سازد مهارت‌های خود را در کلاس‌های درس مجازی تدریس کنید و درآمد آنلاین داشته باشید. کافیست در این کافه آموزش عضو شوید، کلاس درس خود را ایجاد کنید و آن را اطلاع‌رسانی کنید.

از مزایای این سامانه امکان استفاده شرکت‌کنندگان در کلاس، از اپلیکیشن موبایل کافه آموزش است که کاربران با پرداخت درون‌برنامه‌ای از حساب کافه‌بازار خود می‌توانند در کلاس‌ها ثبت‌نام و شرکت کنند. کافه‌آموزش در بخشی از معرفی سامانه خود می‌نویسد:

..کافه آموزش یک سامانه آموزشی است که امکان تدریس از طریق وب و موبایل را فراهم می‌کند. هر عضو کافه آموزش می‌تواند کلاس‌های مجازی ایجاد کند.. برای عضویت در کلاس هایی که نیاز به پرداخت حق عضویت دارد، کاربر باید از طریق درگاه اینترنتی بانک، مبلغ حق عضویت را پرداخت نماید و پس از آن قادر به عضویت در کلاس خواهد بود.

 

کلمات مرتبط :

ایده جدید , مشاغل خانگی , کسب درآمد , ایده مشاغل خانگی , خلاقیت , کارآفرینی , کار در خانه , کسب درآمد در منزل , کسب و کار , بازاریابی , درآمد اینترنتی , تدریس , کافه آموزش

لینک کوتاه : http://idehamooz.ir/WlkJL

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


− 3 = یک

theme