خانه / مقالات / ایده های جدید / ایده اینترنتی / ایده کسب و کار اینترنتی-درس۲-توسعه برند از طریق شبکه های اجتماعی

ایده کسب و کار اینترنتی-درس۲-توسعه برند از طریق شبکه های اجتماعی

ایده کسب و کار اینترنتی-درس۲-توسعه برند از طریق شبکه های اجتماعی

shabakehaye ejtemaee ایده کسب و کار اینترنتی درس2 توسعه برند از طریق شبکه های اجتماعی

ایده کسب و کار اینترنتی-درس۲-توسعه برند از طریق شبکه های اجتماعی

 

یکی از عوامل مهم و حیاتی در موفقیت کسب و کار شما دستیابی به مشتریان از طریق کمپین های ابداعی و جامع بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی می باشد. در این مطلب راهکارهایی کاربردی و مفید برای کمک به شکل گرفتن مجموعه مخاطبین و توسعه برند شما در شبکه های اجتماعی ارائه می کنم:
به شکلی عمل کنید که توئیت های شما به چشم بیاید.
اگر نمی خواهید محتوای شما در میان انبوه محتوای منتشر شده در شبکه توئیتر گم شود، حتما توجه کنید که این محتوا شما با یک تصویر، یک لینک مرتبط یا حتی یک شکلک کوچک همراه باشد.

پیام خود را در محتوایی با طول بلند تر بیان کنید.
اگر تصور می کنید که نمی توانید منظور خود را در قالب یک پیام ۱۴۰ کاراکتری به مخاطب برسانید، با خیال راحت برای این دسته از پیام های خود از زیر ساخت های دیگری مثل تامبلر، گوگل+ و یا لینکداین استفاده کنید و لینکی از آن را در توئیتر منتشر کنید.
شبکه مخاطبین خود در فیسبوک را قوی تر کنید.
اگر تصور می کنید که با وجود تلاش زیاد باز هم پاسخ مناسبی که انتظار دارید را از محتوای منتشر شده در صفحه خود دریافت نمی کنید و علت آن کاهش پیدا کردن تعداد رسایی ارگانیک محتوا در صفحات فیسبوک است، گروه هایی را با محوریت برند خود در شبکه فیسبوک ایجاد کنید و این گروه ها را به مخاطبین خود معرفی کنید.
الهام بخش یک عمل باشید.
از یک دکمه فراخوان به عمل مناسب (همانند “این صفحه را لایک کنید” یا ” بیشتر در این رابطه بدانید”) در محتوای خود استفاده کنید تا از آن طریق تعداد کلیک ها، تعامل و نرخ تبدیل بازدید کننده خود را افزایش دهید.

 

کلمات مرتبط :

ایده جدید , خلاقیت , مشاغل خانگی , کسب درآمد , ایده مشاغل خانگی , خلاقیت , کارآفرینی , کار در خانه , کسب درآمد در منزل , کسب و کار , برند , شبکه های اجتماعی

لینک کوتاه : http://idehamooz.ir/kRQkc

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


× شش = 24

theme